Šiandien rinkoje galima atrasti labai daug įvairių pasirinkimų, todėl kiekvienas gali atrasti tai, kas naudinga ir reikalinga. Jeigu kalbėsime apie šunis, tai jie patys negali pasirinkti, ką ėsti, nes jų mityba pasirūpina šeimininkai. Nors ir kiekvieno šeimininko požiūris gali skirtis, tačiau bet kuriuo atveju kiekvienas nori duoti viską, kaip įmanoma geriau, todėl labai naudinga yra žinoti tai, kaip tinkamai pasirinkti šunų ėdalą, kaip skaityti etiketes, ko ieškoti ir panašiai.

Vitaminai

Šunims labai svarbu vitaminai. Tad, kad nereikėtų pirkti per daug papildomų priemonių, kurios organizmui duotų reikalingą jų kiekį, visada svarbu rinktis kokybišką šunų maistą, kuris dažniausiai yra praturtintas visais reikalingais vitaminais. Dar ką svarbu žinoti yra tai, kad nuo šunų amžiaus priklauso, ko reikia jo organizmui, todėl svarbu jį rinktis pagal jo amžių, kad bet kuriuo laikotarpiu jų nepritrūktų ir jūsų augintinis visada galėtų jaustis itin gerai.

Baltymai

Baltymai šunims taip pat yra labai svarbu, nes tai yra medžiaga, kuri stiprina kaulus ir suteikia kitas reikalingas medžiagas organizmui. Todėl renkantis maistą, visada atkreipkite dėmesį, kad baltymų kiekis būtų kaip įmanoma didesnis. Jeigu maistas nebus toks vertingas, baltymų kiekis bus kiek mažesnis, tad vadinasi, kad kitų medžiagų bus pridėta kur kas daugiau ir jos nebūtinai turi būti draugiškos šunims. Aišku, kai kas gali sakyti, kad baltymai gali būti gauti iš kito maisto, kurį kartais duoda šeimininkai, tačiau ne visada kitokio maisto, kuris nėra sukurtas šunims, yra duoti gerai, nes taip galima sulaukti problemų. Geriausia, kad šunų maistas būtų pasirenkamas tas, kuris yra sukurtas šunims.

Vanduo

Nors vandens šunims paprastai yra padėta prie jų pagrindinio maisto ir kai kam gali pasirodyti, kad jis nėra toks svarbus pačiame maiste, tačiau jo turi būti pakankamai, kad jis suteiktų ne tik tinkamą jo kiekį, bet vanduo, kuris yra jame daro įtaką ir geresniam virškinimui bei kitiems dalykams. Tad geras sausas maistas šunims turi turėti pakankamą jo kiekį savyje.

Riebalai

Nors nei vienas šeimininkas nenori, kad jo šuo turėtų antsvorį ir dažniausiai stengiasi, kad maiste riebalų būtų kaip įmanoma mažiau, tačiau tinkamas kiekis riebalų yra privalomas visada, nes jie taip pat duoda teigiamos naudos šuniui. Tad jeigu maistas bus pasirenkamas kokybiškas, tai tam tikras kiekis riebalų visada jame bus.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *